Корзина замовлення:
Товарів: 0 на суму: 0 грн Замовити
УКР | РУС
(044) 251-11-11

063-497-11-11
099-497-11-11
067-497-11-11
Інтернет-магазин:

044-251-11-14

063-755-55-20
098-755-55-20
Чому Diawest?
  1. Запропонований товар – є, і при замовленні з сайту буде проданий саме по такій ціні
  2. Наші магазини є майже в усіх регіонах України. Забирати товар та розраховуватись Ви будете в торговому залі, де при потребі зможете скористуватись послугами продавця-консультанта. В торговому залі присутній асортимент аксесуарів та витратних матеріалів
  3. Diawest працює на ринку комп’ютерної техніки з 1994 року

Кредит без довідки про доходи від DiaWest

Покупка в кредит без довідки про доходи - це можливість купувати у нашому інтернет магазині товари для всіх, тоді коли це дійсно вам необхідно. Немає різниці яка у вас кредитна історія і надає вам банк кредит чи ні. Завдяки нашому партнеру Binixo.com.ua ви маєте можливість обрати кредит онлайн у понад 20 МФО.

кредит партнер Binixo

Бініксо – вдалий вибір щоб отримати кредит без довідки про доходи. Портал не перевіряє вашу платоспроможність, фінансовий статус, місце роботи та реєстрації. Він робить все можливе, щоб кожен клієнт мав змогу отримати гроші якомога швидше.

Що пропонує Binixo

Умови є найбільш вигідними з точки зору оперативності та прозорості співпраці. Ми довіряємо нашим клієнтам, тому розробили гнучку систему погашення кредиту та його безпроблемного оформлення.

Як отримати кредит без довідки про доходи

Оформлення всього за декілька хвилин, необхідно:

  • вибрати розмір грошової позики;
  • обрати строки погашення;
  • заповнити форму онлайн;
  • підписати двосторонній договір про співпрацю;
  • дочекатись підтвердження;
  • отримати гроші на картку будь-якого банку України.

Таким чином, процедура оформлення заявки є досить простою.

МФО

Період розгляду заявки

Ми розуміємо, наскільки життєво необхідними бувають грошові позики в окремих ситуаціях, тому створили спеціальну комісію фахівців для оперативного розгляду заявок. Кожна заявка розглядається зазвичай не довше, ніж 15 хвилин. Після розгляду ви отримуєте миттєве зарахування коштів на свій картковий рахунок.

Доступні суми

Станом на сьогодні нові клієнти можуть швидко отримати кредит без довідки, сума якого становитиме до чотирьох тисяч гривень. Клієнтам, котрі вже співпрацювали з Бініксо раніше, доступні суми від ста гривень до десяти тисяч гривень. Максимальна сума кредиту надається тим, хто сумлінно виконав всі умови контракту раніше та вчасно погасив борг в зазначений термін.

Терміни погашення

Для вас діє гнучка система строків погашення позики. Пропонуємо самостійно обрати проміжок часу, за який ви стовідсотково матимете змогу оплатити отриману в борг грошову суму. Терміни складають від семи до тридцяти діб та є однаковими для всіх клієнтів компанії.

Ставка по відсотку

Ставка може бути від 0.01% до 1.8% і визначається безпосередньо перед укладенням договору. Розмір ставки залежить від вашого матеріального становища, більш детальніше вас може проконсуліртіровать менеджер.