Корзина замовлення:
Товарів: 0 на суму: 0 грн Замовити
УКР | РУС
(044) 251-11-11

063-497-11-11
099-497-11-11
067-497-11-11
Інтернет-магазин:

044-251-11-14

063-755-55-20
098-755-55-20
Чому Diawest?
  1. Запропонований товар – є, і при замовленні з сайту буде проданий саме по такій ціні
  2. Наші магазини є майже в усіх регіонах України. Забирати товар та розраховуватись Ви будете в торговому залі, де при потребі зможете скористуватись послугами продавця-консультанта. В торговому залі присутній асортимент аксесуарів та витратних матеріалів
  3. Diawest працює на ринку комп’ютерної техніки з 1994 року

Про компанію

Група компаній «DіaWest — Комп’ютерній світ» — одна з найбільш відомих в галузі комп’ютерних технологій. Компанія працює на українському ринку 20-й рік (з 1994 року) та є бізнес-партнером провідних світових корпорацій: Intel, Samsung, LG, HP, Epson, Canon, APC, Sony, Microsoft та багатьох інших. Наш базовий напрямок діяльності — роздрібна торгівля комп'ютерною та офісною технікою; розробка та втілення комплексних рішень; надання широкого спектру інтернет-послуг; виробництво комп'ютерних систем.

DіaWest вже багато років  працює з корпоративними замовниками. Департамент «Системної інтеграції», «Телекомунікаційний Департамент» та «Департамент по роботі з корпоративними клієнтами» —є стратегічно важливими напрямками у групі компаній “DiaWest — Комп'ютерний світ”. Вони допомагають своїм клієнтам отримати максимум від можливостей сучасних інформаційних технологій, підвищити їхню ефективність і значно збільшити прибуток. Серед наших корпоративних замовників – державні установи найвищого рівня, провідні українські та зарубіжні підприємства, великий та середній бізнес тощо.

Якість продукції  DіaWest підтверджено «Українським центром сертифікації виробництва» (Сертифікат відповідності: № UA1.017.0085850-11). DiaWest володіє престижним  статусом для виробників комп’ютерної техніки від корпорації Intel — TecnologyProvider Platinum 2011, а також статусом Silver Partner від Microsoft, HP Preffered Partner, Milestone Advanced Рartner, AXIS Gold Partner, ACTI Silver Partner, CISCO SMB Select Partner, Oracle Gold Partner, Molex Certified Installer.  

За даними компанії IDC, DіaWest займає друге місце за обсягами виробництва та продажів (роздрібна торгівля) ПК в Україні.

 

Наші переваги:

  • 19 років роботи на українському ринку;
  • Компанія успішно пережила дві кризи і продовжує розвивати свою мережу магазинів;
  • Постійний склад топ-менеджменту.

  

У 2012 році група компаній «DiaWest– Комп’ютерний світ» стала  генеральним інформаційним партнером Видавничого дому «Галицькі Контракти»

Статус Генерального партнера Видавничого дому – це передусім наголошення на відкритості компанії, підкреслення цивілізованих методів її роботи та гарантія надійної репутації «DiaWest– Комп’ютерний світ», що відповідає бездоганній репутації Видавничого дому. Адже протягом 20 років матеріали «Галицьких Контрактів», поради та рекомендації допомагають українським підприємцям розпочати, розвивати та вдосконалювати бізнес. Протягом 2012  року у виданнях Видавничого дому «Галицькі Контракти» будуть виходити різноманітні матеріали про компанію, інтерв’ю з топ-менеджерами та спеціалістами.

Група компаній «DiaWest — Комп'ютерний світ» є учасником соціального проекту «Збережемо планету разом»

 

 

 

/priceutf8.xml